Hakkımda

Merhaba ben Seçici Yazar,

Secici Yazar’ın kurucusuyum. (konuk yazarlar hariç).

İstanbul’da doğdum.İlk ve orta okulu doğup büyüdüğüm semtde tamamladım. Anadolu Lisesi sınavlarına girerek başarısız oldum Düz(Genel) Lise'ye gitmek zorunda kaldım. Burada sayısal bölüm okuyarak başarılı bir şekilde tamamladım.

Pek de umudum olmadan girdiğim üniversite sınavında 12. tercihim olan Haliç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım. Çok istediğim bir bölümdü ve bu bölümü okumaktan ve meslek edinmekten her zaman mutluluk duydum.

Şuanda blog yazarlığı, SEO, sosyal medya,girişimcilik ve kişisel gelişim konularıyla ilgileniyor ve bu konularda hem Seçici Yazar, hem de diğer bazı bloglar için içerik üretiyorum.

Kimliğini neden açık etmiyorsun diye sorabilirsiniz. Bunun cevabını sizinle çok kısa şekilde paylaşmak istiyorum. Çeşitli konularda yazılar yazıyorum. Görüşlerimi belirtiyorum. Bunlar kimi zaman siyasi alanda kimi zaman duygusal alanda kimi zamanda gezi alanında oluyor. Bence "kimlik" okuyucunun alacağı bir cephedir. Okuyucu o yazıyı objektif şekilde okumayacaktır. Kalemime bir cinsiyet katacaklarından , bunun da okuyucularımı kötü yönde etkileyeceğini düşünüyorum bu yüzden kimliğimi gizlemekteyim.


9 yorum:

 1. Meslektaşız bende yeni mezun oldum blogunuzu takipe aldım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Meral hanım merhabalar öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim :) Sevgili meslektaşım umarım meslek hayatınızda başarıları ardı ardına yakalarsınız tüm güzellikler sizinle olsun :)

   Sil
 2. Teşekkür ederim acemiyim ben pişmem lazım daha:) Size de meslek hayatınızda başarılar

  YanıtlaSil
 3. meslektaşızz evet bende bilgisayar programcılığı ve işletme mezunuyum siteniz çok güzell begendim takipteyim artık :) www.lezzettramvayi.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sayın meslektaşım teşekkür ederim aynı sektörde çalıştığım insanlardan övgüler almak beni daha da mutlu ediyor :)

   Sil
 4. Blogunuzu ve özellikle de yazılarınızı çok beğendim Blogunuzu bugün keşfettim fakat izlemeye almak istedim ama İzleyciler Widgetini göremedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlginiz ve güzel yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim uyarınız üzerine izleyici kısmını sayfama ekledim alakanızdan dolayı tekrar teşekkür ederim :)

   Sil
 5. bende bilgisayar programcı , öğretmen ve işletme mezunuyum :) kurumsal firmada uzun zamanlar çalıştım ve home office takılıyorum yani meslektas sayılırız :) Bilgisayar kökenli blog yazarları görünce mutlu oluyorum sevgiler :)

  YanıtlaSil
 6. acil iletişim kurmak zorundayız.
  Lutfen beni arar mısınız.
  Aksi takdirde yarın avukatım suç duyurusunda bulunacak.
  05325135490

  YanıtlaSil