26 Şubat 2014 Çarşamba

Tonla Kazan

TonlaKazan Nedir?
TonlaKazan, Turkcell abonelerine arandıkça puan kazandıran bir sistemdir. TonlaKazan Üyeleri kendilerini arayanlara reklam dinlettikçe, kampanya limitleri çerçevesinde puan kazanırlar. Bu puanlar ile katalogdaki ürünlerden diledikleri hediyeleri alabilirler.

Sistem Nasıl İşler, Ben Nasıl Kazanırım?
Öncelikle www.tonlakazan.com ya da wap.tonlakazan.com sitelerinden TonlaKazan servisine üye olman gerekir. TonlaKazan’a kayıt olduktan sonra wap.tonlakazan.com veya www.tonlakazan.com sitesine gelip listelenmiş tonlardan birini seçmen gerekir. Tonu seçip telefonuna atadıktan sonra, görüşme yaptıkça kazanacaksın.

Seni arayanlar, sen telefonu açmadan önce bir markanın reklam müziğini dinleyecek*. Telefonu açıp görüşmeye başladığın an limitler çerçevesinde gün içerisinde aldığın her tekil cevaplı çağrı için 10 puan kazanacaksın.

Ayrıca, bir gün içerisinde en fazla 20 tekil çağrıdan puan kazanabilirsin.

Gördüğün gibi, TonlaKazan sisteminde kazanmak için aslında yapman gereken pek bir şey yok gibi. Tek fark artık arandıkça kazanacaksın, daha çok aran daha çok kazan.

Bir reklam tonunu kesintisiz olarak 1 hafta dinletebilirsin. Aynı veya farkılı bir tonu tekrar dinletmek için siteye gelip tekrar ton seçmen gerekir.

TonlaKazan’la ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı iletişim formumuzu doldurarak iletebilirsin.

* Görüşmen sen cevap verdiğin an başlar. Seni arayanlar tanıtımın tamamını dinlemek zorunda bırakılmaz. Yalnızca sen arama çağrısına cevap verene kadar geçen süre boyunca o tanıtım dinletilir, sen cevap verince de hemen kesilerek görüşme başlatılır.


0 yorum to “Tonla Kazan”

Yorum Gönder